ВестиСпорт

Успех каратиста „014 Ваљево“ на међународном турниру у Аранђеловцу

У суботу је у Аранђеловцу одржан међународни карате турнир „Аранђеловац опен“ у организацији Карате клуба „Књаз“ и општине Аранђеловац, на коме је наступило преко 700 такмичара из Србије и иностранства.

Најмлађи тамичари Карате клуба „014 Ваљево“ имали су запажен наступ, уз освојене четири медаље у изузетно јакој конкуренцији. У катама, полетарка Андреа Крстић освојила је злато, Стефан Мићић и Иван Тимотић освојили су бронзане медаље, док је Николина Ђурић у конкуренцији нада освојила сребро. На турниру је правду делио и ваљевски судија Миленко Лукић.

Чланови стручног штаба ваљевског карате клуба, Предраг Бранковић, Милан Лепојевић, Чеда Бајкин и Миленко Лукић, задовољни су постигнутим резултатима, и са великим оптимизмом очекују наставак сезоне и званична државна првенства.

„Ове године регистровали смо преко 30 такмичара и очекујемо да заблистају неки нови талентовани клинци са којима озбиљно радимо на тренинзима“, поручују из КК „014 Ваљево“.