ВестиИнформацијеКултураСпорт

Godina uspeha za karate klub „014 Valjevo“

Godina za nama, donela je karate klubu „014 Valjevo“ pregršt medalja, kako na domaćim tako i medjunarodnim takmičenjima. Naši takmičari osvajali su medalje na državnom prvenstvu, kao i kupu Srbije.

Jovana Marković i Milica Ilić  učestvovale su kao članice reperezentacije  na Balkanskom prvenstvu u Sarajevu, na kom je Jovana u disciplini borbe osvojila srebro. Ona se, takodje, okitila i bronzanom medaljom na jakom medjunarodnom turniru u Trbovlju, u Sloveniji.

Na „Grave Energija Kupu“ u Banja Luci, koji je okupio  čak 1500 takmičara iz 9 zemalja, naša takmičarka Nikolina Djurić je u katama osvojila srebrnu medalju. Takodje, na17.-om internacionalnom turniru „Kranj open 2016“, uz bronzu u apsolutnom nivou, osvojila je i zlato u klasi.

Kao i u proteklih nekoliko godina, ponosni smo na našu školicu karatea, kroz koju je ove godine prošlo preko 30 mališana,a tradicionalno je organizujemo u saradnji sa Gradskom upravom grada Valjeva i ona je besplatna.

Godina je završena uspešnim polaganjem za učenička zvanja .

U ovoj godini očekujemo nove klince u takmičarskom pogonu i nastavak odličnih rezultata u svim uzrasnim kategorijama.