Dobrodošli na Va1.info   Click to listen highlighted text! Dobrodošli na Va1.info
VestiSport

Uspeh karatista “014 Valjevo” na međunarodnom turniru u Aranđelovcu

U subotu je u Aranđelovcu održan međunarodni karate turnir “Aranđelovac open” u organizaciji Karate kluba “Knjaz” i opštine Aranđelovac, na kome je nastupilo preko 700 takmičara iz Srbije i inostranstva.

Najmlađi tamičari Karate kluba “014 Valjevo” imali su zapažen nastup, uz osvojene četiri medalje u izuzetno jakoj konkurenciji. U katama, poletarka Andrea Krstić osvojila je zlato, Stefan Mićić i Ivan Timotić osvojili su bronzane medalje, dok je Nikolina Đurić u konkurenciji nada osvojila srebro. Na turniru je pravdu delio i valjevski sudija Milenko Lukić.

Članovi stručnog štaba valjevskog karate kluba, Predrag Branković, Milan Lepojević, Čeda Bajkin i Milenko Lukić, zadovoljni su postignutim rezultatima, i sa velikim optimizmom očekuju nastavak sezone i zvanična državna prvenstva.

“Ove godine registrovali smo preko 30 takmičara i očekujemo da zablistaju neki novi talentovani klinci sa kojima ozbiljno radimo na treninzima”, poručuju iz KK “014 Valjevo”.