ВестиСпорт

Раднички бољи од Будућност – Крушика у Убу

У Убу је у уторак, у Спортском центру Матић, одиграна пријатељска утакмица између ваљевских градских ривала, Будућност – Крушика и Радничког. Сусрет је завршен победом Радничког резултатом 2:1 (1:1).

У занимивљој утакмици прва је повела екипа Будућност – Крушика поготком Стефана Илића у 15. минуту, а изједначио је млади Петрашевић на самом првог полувремена. У другом делу меча исти играч донео је победу екипи Радничког поготком у 73. минуту. До краја меча екипа Будућност – Крушика није успела да дође до изједначења, иако је успела да постигне погодак, који је поништен.

Наше екипе настављају са играњем припремних утакмица за други део сезоне, али не на ваљевским теренима, већ у убу, Лазаревцу и Обреновцу, који терене са вештачком травом. То Ваљево са богатом фудбалском традицијом још увек нема, а тешко је објаснити да се у свим протеклим деценијама није нашло за потребно да бар један од терена има и ове услове.