ВестиСпорт

Пораз Будућност Крушика, победа Радничког

Фудбалери Будућност Крушика поражени су на гостовању у Зубином потоку, од екипе Мокре горе резултатом 1:0.

Након прилично незанимљивог првог полувремена, домаћи у наставку показују више жеље за победом, па Ђорђевић у 58. минуту постиже једини гол на утакмици чиме је својој екипи повећао изгледе за опстанак у лиги. Тргли су се Ваљевци у наставку меча, нападали и сварали шансе, али нису успели да дођу до изједначења. Овим поразом повећан је заостатак за водећом Мачвом, који сада износи девет бодова.

Будућност Крушик се сада налази на трећем месту Српске лиге Запад, а у наредном колу у Ваљево долази убско Јединство.

Раднички са Петог пука је био успешан, пошто је као домаћин, у комшијском дербију, савладао љишки Спартак резултатом 1:0. Коначни резултат је постављен већ на самом почетку меча, у другом минуту, када је Марковић постигао, испоставиће се, победоносни гол за ваљевску екипу.

Раднички се након ове победе налази на петом месту, са 40 бодова, бодом мање од другопласиране екипе Прово. У наредном колу Зонске лиге Дрина Раднички гостује Златару у Новој Вароши.