ВестиСпорт

Пораз Будућност Крушика 2014, победа Металца уз звук сирене

Фудбалери Будућност Крушика 2014 забележили су нови пораз, овога пута од Железничара у Лајковцу резултатом 2:0, чиме су пали на треће место Српске лиге Запад. Голове за домаћине постигли су Бихорац у 13. и Недељковић у 81. минуту. Ваљевци су пружили једну од најлошијих партија ове сезоне, а у наредном колу прилику за прекид резултатске кризе имаће у суботу против Шумадије из Аранђеловца, која гостује у Ваљеву.

Раднички са Петог пука победио је са 1:0 Слогу из Бајине Баште, другопласирану екипу Зоне Дрина. Победоносни гол за екипу Радничког постигао је Ђурић у 53. минуту из пенала, након прекршаја над Марковићем.  Раднички се овом победом вратио на шесту позицију, а у наредном колу гостује Задругару у Лајковцу.

Кошаркаши Металца победили су у пријатељском мечу Борац у Чачку резултатом 85:83, тројком Тодоровића у последњој секунди меча. Меч је, за разлику од претходног меча када је Металац победио са 84:76, обиловао преокретима и узбуђењима. Најефикаснији код Металца били су Мајсторовић са 27, Кутлешић са 22 и Габрић са 12 поена.